הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
 
 

הרומן שלא נגמר

ליאור התקשרה אליי, שיחתנו האחרונה היתה לפני שנה וחצי לערך. נזכרתי  שבשיחה האחרונה שלנו, ליאור סיפרה לי שהיא החליטה לתת לבעלה - יניב  הזדמנות נוספת.

רומנטיקה אילוסטרציה

ליאור התקשרה אליי, שיחתנו האחרונה היתה לפני שנה וחצי לערך. נזכרתי  שבשיחה האחרונה שלנו, ליאור סיפרה לי שהיא החליטה לתת לבעלה - יניב  הזדמנות נוספת. בסיום חקירה שעשינו, יניב נתפס על ידי כמה עוקבים ממשרדי, כשהוא בוגד בליאור עם אישה אחרת. ישבו עליו לא מעט זמן ולמרות שיניב היה זהיר וחשדן, בסוף הוא נתפס. לאור הממצאים וההוכחות, יניב נאלץ להודות בפני ליאור שהוא בגד בה. יניב התוודה בפני ליאור שהוא איבד שליטה ואפילו קצת פיתח רגש ואהבה כלפי הבחורה שהכיר, אבל עכשיו, כשנתפס, הוא הבטיח שזה נגמר. הכנות והפתיחות של יניב, גרמו לליאור להאמין שאכן יניב איבד שליטה והוא מתחרט על הרומן.

לאחר שבועות של התלבטות, היא החליטה לסלוח, אבל לא לשכוח. אז שנה וחצי אחרי, לאחר שיחת חולין קצרה, ליאור סיפרה שבשבועות האחרונים משהו לא מריח לה טוב. "יכול להיות שאני סתם חשדנית, אבל למדתי לקח ואני מעדיפה לבדוק ולהיות שקטה...".

ליאור המשיכה וסיפרה לי, שיניב יוצא בעוד ארבעה ימים, למפגש עם חבר מהעבודה. משהו בדיבור שלו גרם לי לתחושה מוזרה.. היא אמרה, בבגידה הקודמת גם אז היו ״יציאות עם חברים״, אולי בגלל זה אני חשדנית, אמרה בהיסוס. ליאור לא הייתה סגורה ובטוחה. סיכמנו שעד יום שלישי בבוקר ליאור תקבל החלטה, תבחן את ההתנהגות של יניב ותעדכן אותי. בהמשך היום, הוצאתי את תיק החקירה של יניב, לרענן קצת את הנתונים מהבגידה הקודמת שלו. קראתי שוב את דו״ח החקירה, ופרטים שהוצאנו כהכנה לחקירה בפעם הקודמת. לפתע, נתון מהפעם הקודמת קפץ וזרח לי מול העיניים. האם ייתכן שמדובר בצירוף מקרים..? התקשרתי מיד לליאור. "את עדיין מתלבטת"? שאלתי אותה, ליאור לא הספיקה לענות, כי יש לי עוד נתון להוסיף מערך השיקולים שלך, אמרתי מיד.

יום רביעי הקרוב, זה יום ההולדת של המאהבת של יניב מהבגידה הקודמת.. מה ?!? אמרה ליאור בתדהמה. אתה בטוח?!? כן, עניתי בביטחון. ההתלבטות הסתיימה. עובדים ביום רביעי, קבעה ליאור. היה נדמה שליאור חזרה בשיחה הזו שנה וחצי לאחור, סיוט שהיה ונדמה שנגמר. ביום רביעי יניב פגש את המאהבת בצימר דיסקרטי, יוקרתי ורומנטי, כנראה שהרגש של יניב כלפיה לא נפסק, יומיים לאחר מכן, נפגשה ליאור עם עורכת דין לדיני משפחה והחלה את תהליך הפרידה.

הסיפור מבוסס על מקרה אמיתי. שמות הדמויות, כמו גם פרטים נוספים, שונו בכדי למנוע את חשיפת המעורבים. גולן פנחס, חוקר פרטי , הוא בעל המשרד "ים חקירות". שאלות לגולן החוקר בנושא חקירות, כנסו לדף >>> כניסה לשאלות

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "הרומן שלא נגמר"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

הנתיב המהיר עמוד
הנתיב המהיר עמוד