הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
 
 

הקשר של תלמידי ”נווה אברהם” להר הרצל

במסגרת סיורים לימודיים שהיא מלווה  הגיעה היום (יום א) ענבל  בן ברית כהן  להר הרצל ומה שהיא מצאה על המצבות ריגש אותה  מאוד. ותגידו תודה לתלמידי ”נווה אברהם”

תודה מתלמידי נווה אברהם (צילום: ענבל בן ברית)

הסיורים הלימודיים שענבל בן ברית כהן מלווה, מפגישים אותה לא אחת עם אנשים או מצבים לא ממש שגרתיים ולעיתים, כמו בסיפור שלנו, גם גורמים לה להתרגש עמוקות. 

היום, יום א’ יצאה ענבל לסיור שכזה בהר הרצל, מלבד ההדרכה ליד קברם של גדולי האומה, סיירה באזורים נוספים בהם קבורים חיילינו. והנה במהלך הסיור הבחינה ענבל שעל אחת המצבות, היתה מונחת מעטפת דואר ועליה מילה אחת - תודה.

"התרגשתי מאוד, ענבל מספרת, "מאחר וכבר חלפו 5 ימים מיום הזיכרון,  והמעטפות היו כבר רטובות, הנחתי שהמשפחות לא היו כאן. פתחתי את המעטפה הראשונה לראות מה יש בה ומצאתי מכתב אישי מיהודה, תלמיד כתה ג1 מבית ספר ממלכתי דתי תורני "נווה אברהם" בפתח תקווה".

ענבל ממשיכה ומספרת: "התרגשתי לקרוא את הדברים והתרגשתי מהרעיון הנפלא של בית הספר. פתחתי גם את המעטפה השניה שהייתה עזובה על הקבר השני. גם בה היה מכתב למשפחה השכולה. כתבה אותו עלמה הילה, תלמידת כתה ג3. מכתב מושקע הן במילותיו והן בעיצובו".

ענבל דאגה לתעד בצילום את מה שראתה וזאת כדי להעביר את המעשה המרגש של בית הספר הזה לכמה שיותר אנשים: "יישר כח וכל הכבוד לילדי ולצוות בית ספר ממלכתי דתי תורני "נווה אברהם" בפתח תקווה".

שתפו את הידיעה בקבוצות הפייסבוק שלכם ואולי זה יגיע גם למשפחות של  הנופלים: שרה פרירלנדר ז"ל שנפלה ב-כ’ אייר תש"ח, ושל  דוד שלמה קלונר שנפל ב-י’ בתמוז תש"ח.

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "הקשר של תלמידי ”נווה אברהם” להר הרצל"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

הנתיב המהיר עמוד
הנתיב המהיר עמוד