הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
היכל התרבות
הצעה שאי אפשר לסרב 2
 
 

רומן משפחתי: גילתה כי בן זוגה בוגד עם כלתה

חשדה של האישה התעורר כשראתה פירוט של שיחות רבות בין השניים. לתדהמתה גילתה, כי ביום בו היא שומרת על הנכדה, הם נפגשים במלון

כמו רוב הסבתות הטריות, גם תושבת הצפון, בת 60, התנדבה בשמחה לשמור על נכדתה התינוקת בכל פעם שהתבקשה. בתחילה נהגה כלתה לבקש ממנה לשמור על הקטנה מדי פעם ועם הזמן זה הפך להרגל קבוע ביום מסוים בשבוע, שבו היו ההורים עסוקים שניהם. 

רק כמה חודשים לאחר מכן גילתה הסבתא כי בזמן שבנה בעבודה וכלתה מספרת שהיא "יוצאת לסידורים", למעשה היא בוגדת בה ובבנה, ונפגשת עם בן הזוג החדש של הסבתא - רופא בכיר לשעבר ואיש עסקים מצליח. 

הסבתא, שהתגרשה לפני מספר שנים, פתחה בחיים חדשים ושמחה לראות גם את בנה מקים משפחה חדשה. היא הכירה גבר נאה ומצליח, והוא הכיר אישה צעירה ויפה. שתי מערכות היחסים נרקמו והתפתחו במקביל, עד ליום אחד שבו שכח בן זוגה של הסבתא את המחשב שלו פתוח.  

הודעות הטקסט חשפו את הבגידה. על המסך הבחינה האישה בדף פירוט שיחות של בן זוגה ושמה לב כי מספר אחד מופיע בו באופן משמעותי יותר מהשאר. לאחר בדיקה קצרה היא גילתה שאותו מספר של טלפון סלולרי, אליו מרבה בן זוגה לשלוח הודעות טקסט, הוא של כלתה. 

בדיקה נוספת של פירוט הרכישות בכרטיס האשראי שלו העלתה כי באותם הימים שבהם, היא נוהגת להשגיח על הנכדה, הוא שוכר חדרים בבתי מלון ונפגש עם הכלה. 

האישה הנבגדת מיהרה לפנות לחוקר הפרטי מרקוס סיפוקובס בעל המשרד "מציאות חקירות" על מנת שיספק לה הוכחות חותכות לבגידה, ומהר מאוד הבינה כי מי שעתיד להיות בעלה לעתיד בוגד בה עם מי שכנראה עם הזמן תהפוך לגרושתו של בנה. 

 
 
b,h
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "רומן משפחתי: גילתה כי בן זוגה בוגד עם כלתה"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

תגובות הגולשים

b,h