הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
 
 

אב חשוד בביצוע עבירות מין קשות בבתו היחידה

אב חשוד כי במשך שנים ביצע שורת עבירות מין קשות בהם מעשי אינוס בביתו היחידה. מהרגע בו הבת אזרה אומץ ודיווחה, המשטרה פתחה בחקירה והאב נעצר

בית המשפט האריך אתמול פעם נוספת את מעצרו של אב, החשוד בשורת עבירות אינוס, מעשה סדום ומעשים מגונים בבתו מאז היתה בת 13 אשר עפ"י החשד נמשכו עד לתקופה האחרונה , בהגיעה לגיל 18 .

ראשיתה של החקירה בתאריך ה-24.12.17 , עת שלתחנת שפט הגיעה המתלוננת, בת 18, וגוללה בפני החוקרים עדות החושפת שורת עבירות מין קשות שלטענתה בוצעו בה על ידי אביה מאז היתה בגיל 13. מיד עם קבלת הדיווח נפתחה חקירה בתחנת שפט, במהלכה בוצעו פעולות חקירתיות גלויות וסמויות, בהן נגבו עדויות , כולל מאם הצעירה, נאספו ממצאים וכמה שעות לאחר מכן נעצר החשוד, אביה של הצעירה .

במסגרת החקירה עלה, כי האב חשוד כי מאז היתה בתו בגיל 13 ביצע בה, עפ"י החשד, באופן תדיר שורת עבירות מין, בהם עבירות אינוס, מעשה סדום ומעשים מגונים, כאשר ברוב המקרים העבירות התבצעו בביתם עת שהיו לבדם. עוד עלה כי האב תיעד חלק מהמעשים המיוחסים לו אותם שמר באמצעי מדיה שנתפסו על ידי המשטרה במסגרת החקירה המתנהלת.

כאמור, האב, נעצר ונחקר בגין החשדות המיוחסים לו. בסיום חקירתו הובא אתמול בפעם השנייה בפני בית המשפט אשר האריך מעצרו עד לתאריך 4.1.18 .עוד קבע בית המשפט איסור פרסום על כל פרט העלול להביא לזיהויו של החשוד.

חוקרי המשטרה עומדים בקשר עם גורמי טיפול המלווים הצעירה וכן עם הפרקליטות המלווה החקירה מראשיתה.

*

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "אב חשוד בביצוע עבירות מין קשות בבתו היחידה"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

הנתיב המהיר עמוד
הנתיב המהיר עמוד