הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
 
 

סטודנטים, תתחדשו!

 אחרי החגים ייפתח בקמפוס מל”י בירושלים קורס להכשרת יזמים ומנהלי  פרויקטים של התחדשות עירונית ותמ”א 38, שמארגן מועדון הנדל”ן של אגודת הסטודנטיות והסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה

הקורס להכשרה ליזמות (צילום: יהורם גלילי)

אחרי חגי תשרי ייפתח בקמפוס מל"י של האוניברסיטה הפתוחה בירושלים קורס ייחודי של הכשרה לעבודה כיזמים וכמנהלי פרויקטים בתחום התחדשות עירונית ותמ"א 38. הקורס, שייפתח ב-16.10, הוא יוזמה חברתית חדשה של אגודת הסטודנטיות והסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה – במסגרת מועדון הנדל"ן שלה. הקורס יועבר על ידי קבוצת "נדלניסט", שבראשה עומד דדי חממה, בוגר האוניברסיטה הפתוחה.

הקורס מיועד לסטודנטים, המעוניינים להפוך למתווכים, אנשי נדל"ן ויזמים, וגם ללמוד את התחום באופן מקצועי ומקיף ולזהות את העסקה הנכונה והרווחית ביותר עבורם ולהוציאה לפועל. המשתתפים בקורס ירכשו את הידע והכלים הדרושים להפוך למומחים וליזמים בתחום ההתחדשות העירונית, כולל  פרויקטים של תמ"א 38. בסיום הקורס יקבל כל מי שיסיימו בהצלחה תעודת הכשרה כיזם נדל"ן ומנהל פרויקטים של התחדשות עירונית מטעם מועדון הנדל"ן וקבוצת נדלניסט.

סגן יו"ר האגודה רועי אדמוביץ’ מסביר כי לפרויקט יש מטרה חברתית: להכשיר מקרב הסטודנטים את דור היזמים הבא, שיוביל לעלייה משמעותית במספר הפרויקטים של תמ"א 38 והתחדשות עירונית ברחבי הארץ – וכפועל יוצא מכך להגדיל את היצע יחידות הדיור בשוק הנדל"ן בישראל. אדמוביץ’: "מועדון הנדל"ן הוקם במטרה להעניק לסטודנטים בדיוק את הידע הרב החסר לרבים כל כך בתחום ואף להכשירם לקראת עיסוק של ממש בתחום, אבל המטרה העיקרית שלו היא לחבר בין הסטודנטים. אנחנו פועלים במרוץ כנגד הזמן – תמ"א 38 שאמור לתת מענה כנגד רעידות האדמה ולהכין את הבניינים הישנים למקרים כאלה".

על מנת להוציא את הקורס אל הפועל,  גויסו כמה מהמומחים ואנשי השטח הטובים ביותר בתחום ובראשם דדי חממה וקבוצת נדלניסט בראשותו, שמתמחה בפרויקטים של ההתחדשות עירונית וחברת "המרכז ללימודי נדל"ן" של הקבוצה. ההכשרה תכלול 12 מפגשים בסך כולל של 48 שעות אקדמאיות, ותשעה מרצים מקצועיים ובהם: אדריכל, שמאי, איש מימון, עו"ד, יזמים ומומחים אחרים בתחום. המשתתפים בקורס יזכו להכיר את תכנית המתאר הארצית (תמ"א) 38 על כל תיקוניה, ולהבין את התהליך המלא על כל שלביו בביצוע פרויקט מסוג זה. בנוסף, יתורגלו בקורס פרקטיקות כמו: בדיקת תיק בניין ברשות מקומית, הוצאת נסח, צו ותקנון מלשכת רישום מקרקעין (הטאבו) והסקת מסקנות מהלימוד התיאורטי והעבודה המעשית. במועדון הנדל"ן ובנדלניסט מבטיחים גם להעניק לכל משתתף בקורס ליווי למשך שנה עסקאות בתחומים עסקיים נוספים כמו: שירותי השמה לבוגרים, גיוס ועתודה ניהולית למתאימים, , פגישת ייעוץ להקמת עסק ופתיחת תיק עוסק מורשה – ללא עלות כספית, שירותי הנהלת חשבונות מוזלים והקמת אתר אינטרנט שיווקי במחיר מוזל.

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "סטודנטים, תתחדשו!"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

הנתיב המהיר עמוד
הנתיב המהיר עמוד