הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
 
 

5 מיליון ש”ח לניקיון ואחזקה

ראש העיר ניר ברקת אישר תוספת תקציב של 5 מיליון ¤ למבצע ניקיון ואחזקה ברחבי העיר. מדובר בתקציב משמעותי ביותר שאושר בשנים האחרונות במטרה להביא באופן מיידי לשדרוג משמעותי בניקיונה ונראותה של ירושלים.

ראש העיר ירושלים, ניר ברקת, הודיע כי בשבועות הקרובים ייצא לפועל מבצע שדרוג, ניקיון ואחזקה במתחמים נבחרים ומרכזיים בשכונות, שיתקיימו במאמץ מוגבר של מינהל תפעול בעיריית ירושלים ובתיאום עם המינהלים הקהילתיים, בעלות של 5 מיליון ¤ המצטרפים לתוכנית שדרוג ניקיון ואחזקה בעלות של 13 מיליון ¤ נוספים בכל שנה. כחלק מהתוכנית יוקצו 100 עובדי ניקיון חדשים מתוכם 63 עובדי טאטוא ידני בשכונות העיר, 12 צוותי ניקיון חדשים יפעלו במסלולים חדשים לאיסוף אשפה ויבטיחו פינוי אשפה בתדירות של עד 6 פעמים בשבוע.

מדובר בתקציב משמעותי ביותר שאושר בשנים האחרונות במטרה להביא באופן מיידי לשדרוג משמעותי בניקיונה ונראותה של ירושלים.

המתחמים יבחרו על ידי קריטריונים, בין היתר בזיקת הציבור הרחב אליהם וברמת הנראות הנוכחית של השטחים, בין היתר בשכונות קריית משה, קריית יובל, תלפיות, נווה יעקב ועוד.

במהלך המבצע יתקיימו סיורים משותפים במתחמים בהם יוצגו הבעיות העומדות על הפרק בהתאם לכל שטח ותתבצע חשיבה לקבלת החלטות לגבי המשך פעולה בשיפור נראות, בטיחות ואיכות המתחמים.

בשלבי הביצוע יתקיימו שדרוגים ושיפוצים באמצעות פעולות אחזקה, סימון הכבישים והחניות, החלפת מעקות, החלפת תמרורים, גיזום ולסיום ניקיון המתחם.

בין היתר ישודרגו השטחים הירוקים במתחמים ויותקנו מתקני עגינה לאופניים.

בנוסף לפרויקט הניקיון והשדרוג יבוצעו עבודות באופן שוטף לתחזוקת הגנים והשטחים הציבוריים בעיר, הבאות לידי ביטוי בתגבור ניקיון בשעות אחר הצהריים ובחגים בגנים, שתילת פרחים עונתיים לקראת החגים בכל הכיכרות והשלמת פחי אשפה במקומות בהם יש חוסר בפחים או קיימים פחים תקולים.

ראש העיר, ניר ברקת: "הבטחנו כי בשנת ה-50 לאיחודה של ירושלים נוציא לפועל בזכות התקציבים שהשגנו תכניות רבות שישנו את פניה של העיר ויעלו באופן מוחשי את איכות החיים בה. התכנית שאושרה היום מוכיחה יותר מהכל שאנו עומדים במילה שלנו. שירותי הניקיון והאחזקה הינם נדבך חשוב באיכות חייהם של התושבים בעיר ואני בטוח כי הפעלתה של התכנית תתרום רבות הן לאיכות החיים והן לשיפור פני העיר".

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "5 מיליון ש”ח לניקיון ואחזקה"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

הנתיב המהיר עמוד
הנתיב המהיר עמוד